Zgłoszenie chęci na szczepienie formularz

Pobierz

W momencie,.1.. Po początkowych trudnościach z opanowaniem ruchu na stronie, od rana serwis zdaje się działać bezbłędnie.. PobierzMożesz skorzystać z szybkiej ścieżki rejestracji na szczepienie - bez logowania się przez Profil Zaufany.. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem realizującym szczepienia.Zakwalifikowany do szczepienia/nie zakwalifikowany do szczepienia (właściwe podkreślić) przez: ………………………………………………………………………………….. ……… (czytelny podpis osoby kwalifikującej) Oświadczenie Oświadczam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19.. Tak wygląda formularz: Formularz zgłoszenia chęci zaszczepienia się przeciw COVID-19 (fot. MZ) Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.Osoby w wieku 40-49 lat, które wypełniły formularz zgłoszenia chęci na szczepienia przeciw COVID-19 i miały wystawione e-skierowanie 31 marca, mogą już się zapisać - poinformowano w czwartek rządowych stronach.. Jak można się zgłosić?. Formularz zgłoszeniowy na stronie: /.. Potwierdzam, że zostałyZgłoszenie chęci szczepienia nie jest równoznaczne z rejestracją na szczepienie (tzn. nie umówimy się na konkretną datę szczepienia, zgłaszamy jedynie chęć zaszczepienia)!. Przejdź pod wskazany adres.. Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz nie jest rejestracją na szczepienie.Już od 15 stycznia możesz zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19 przez formularz online..

Nie trzeba wypełniać rządowego formularza.

Zarejestrować się będziesz mógł w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy i dostaniesz e-skierowanie.Ministerstwo Zdrowia informuje, że wszystkie chętne osoby mogą zgłosić CHĘĆ szczepienia przeciw COVID-19 przez formularz on-line adres W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne w danej grupie - pacjent dostanie maila.. Wejdź na swoją skrzynkę pocztową i kliknij w nadesłany .Gdy już udało się wypełnić formularz, część osób nie otrzymała mailem wiadomość z linkiem, za pomocą którego należy zapis potwierdzić.. "W związku ze zbliżającą się rejestracją rocznika 1973, uwalniamy możliwość dowolnego wyboru terminu dla wszystkich osób w wieku 40-49 lat, .PL: Musisz mieć włączony JavaScript, aby uruchomić tę aplikację.. Wzór nr 2. a Oświadczenie potwierdzające powiadomienie i poinformowanie o obowiązkowym i zalecanym szczepieniu ochronnym oraz niewyrażenie na nie zgody.. Zdrowie.. Kto wypełni formularz zgłoszeniowy, jako pierwszy będzie mógł się zarejestrować na szczepienie, gdy przyjdzie kolej na jego grupę.. Wybierz jedną z dwóch ścieżek: "szybka rejestracja".By zgłosić się na szczepienie przeciw Covid-19, trzeba wypełnić specjalny formularz internetowy.. Zarejestrować się będzie można dopiero w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla .Osoby z przedziału wiekowego 40-59 lat mogą już rejestrować się na szczepienia, pod warunkiem, że zadeklarowały gotowość do przyjęcia preparatu przeciwko Covid-19 w specjalnym formularzu..

Uwaga: zgłoszenie chęci szczepienia jest możliwe TYLKO i WYŁĄCZNIE pod tym adresem.

Tak powinna wyglądać prawidłowa procedura wysłania zgłoszenia: Formularz jest dostępny na stronie: chęci szczepienia przez formularz online nie jest równoznaczne z rejestracją na szczepienie.. pytania będą negatywne.. "Formularz, za pośrednictwem którego można zgłosić gotowość do zaszczepienia, a w konsekwencji uzyskać pierwszeństwo, jeśli chodzi o otrzymanie konkretnego terminu, działał między .Ważne!. Należy w nim podać swoje imię, nazwisko, numer PESEL, kod pocztowy miejsca zamieszkania, adres e-mail oraz .Ważna zmiana w zapisach na szczepienia.. Zgłoszenia dla osób 18-69 lat - jak to będzie można zrobić?O północy oficjalnie ruszyła strona, na której można zgłosić chęć wzięcia udziału w szczepieniach na COVID-19.. Od 15 stycznia możesz zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19 przez formularz online.. Zgłoszenie na szczepienia nic nie daje.. W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy - dostaniesz maila.. Wypełnij prosty formularz - podaj swoje imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer.. Pobierz.. Dotyczy 40-latków - RMF24.pl - Osoby w wieku 40-49 lat, które wypełniły formularz zgłoszenia chęci na szczepienia przeciw Covid-19 i miały .- Wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu)..

Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie.

Wybierz szybką ścieżkę e‑rejestracji, wpisz numer PESEL, nazwisko dziecka, numer telefonu komórkowego, wybierz termin i miejsceWzór nr 1. a Oświadczenie potwierdzające powiadomienie i poinformowanie o obowiązkowym i zalecanym szczepieniu ochronnym oraz wyrażenie na nie zgody.. KLIKNIJ.. Marcin Rybak 16 stycznia 2021, 11:23.. Formularz jest dostępny na stronie odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań jest pozytywna, szczepienie przeciw COVID-19 powinno zostać odroczone.. Jak podkreślają przedstawiciele rządu zgłoszenie chęci szczepienia nie jest jednoznaczne z rejestracją na szczepienie.Do wypełnienia otrzymacie formularz, w którym musicie podać takie dane jak: imię oraz nazwisko, PESEP, e-mail, kod pocztowy, numer telefonu (opcjonalnie) Na adres e-mail, który podaliście w formularzu zostanie wysłana wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.Gazeta Wrocławska.. Lucyna Nenow / Polska .Wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).. Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie..

Na szczepienie należy zgłosić się wtedy, gdy wszystkie odpowiedzi na ww.

Zgłoszenie na….. W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy - dostaniesz maila.. Wystarczy, że podasz swój numer PESEL, nazwisko i numer telefonu, a zaproponujemy ci termin i miejsce szczepienia.. Wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).Umawiasz 16 lub 17‑latka na szczepienie przeciw COVID ‑19?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt