Formularz reklamacji adidas

Pobierz

W przypadku reklamacji należy czytelnie wypełnić i wysłać na adres sklepu (wraz z reklamowanym towarem) formularz reklamacyjny podając w szczególności: imię, nazwisko, dane kontaktowe (e-mail, telefon) oraz dokładny opis usterki reklamowanego produktu.Do paczki włóż reklamowany produkt, dowód zakupu oraz wypełniony formularz reklamacyjny.. Wypełnij dane i prześlij produkt wraz z oryginałem dowodu zakupu, na adres podany w formularzu.. Do przesyłki proszę dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny oraz dowód zakupu (najlepiej paragon fiskalny lub Faktura VAT).. Wzory reklamacyjne umowy o dzieło, której przedmiotem jest rezultat nie będący rzeczą ruchomą.. W przypadku, jeśli chcesz odesłać paczkę do nas, prosimy kierować ją na adres:FORMULARZ REKLAMACJI TOWARU (obuwia / tekstyliów ) DATA WYPEŁNIENIA FORMULARZA ………………………………………….. Reklamacja usługi - obniżenie ceny Reklamacja usługi - odstąpienie od umowy przed upłynięciem terminu realizacji usługiW celu zgłoszenia reklamacji drogą wysyłkową możesz skorzystać z przykładowego formularza reklamacyjnego.. Własnoręczny podpis.Reklamacji możesz dokonać odsyłając do nas towar lub w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.. Pamiętaj, że wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na .Wypełnij formularz zwrotu (otrzymałeś go razem z zamówieniem, możesz także pobrać go stąd >>)..

Formularz-reklamacji-towaru- 2.

Wyślij reklamowany produkt razem z formularzem na podany poniżej adres Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji nie później niż w ciągu 14 dni od dnia jej zgłoszenia.FORMULARZ REKLAMACYJNY Miejscowość Data Numer faktury: Dane reklamującego: Nazwa frmy: Telefon kontaktowy: Adres e-mail: Zgłoszenie reklamacyjne:Wypełniony formularz reklamacji należy dołączyć do przesyłki i odesłać na adres: Firma Handlowa "ILSCY" Spółka Jawna ul. Towarowa 2 67-400 Wschowa Z dopiskiem: "Reklamacja" Oświadczam że znane są mi zasady reklamacji towaru określone w regulaminie sklepu internetowego CASU.Reklamacja Jeśli artykuł posiada wadę lub jest uszkodzony, prosimy o zgłoszenie reklamacji.. W każdym wypadku reklamacja zostanie rozpatrzona niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia jej zgłoszenia - o rozpatrzeniu poinformujemy zaś w wybrany przez Ciebie sposób.. Jaką formę kontaktu wybierasz?. Jeśli chcesz dokonać reklamacji w jednym z naszych sklepów stacjonarnych - ich listę znajdziesz na dole zakładki NASZE SKLEPY.. (Maksymalna ilość znaków: 1000) 1000 Pozostało znaków.. Numer zamówienia.. Numer rachunku bankowego na który ma zostać zrealizowany zwrot środków.. @yesek Zasada reklamacji w dużych firmach jest prosta - reklamacje pierwszy raz się zawsze odrzuca, po to żeby narobić Ci problemu z odwołaniami od decyzji - żebyś musiał jeszcze raz napisać pismo, zapakować, wysłać jeszcze raz na swój koszty itd - krótko mówiąc pierwszą reklamacje się zawsze odrzuca, żeby Cię spróbować zniechęcić do dalszych prób..

W przypadku reklamacji prosimy wypełnić formularz reklamacyjny i przesłać go na: .

Pamiętaj, że nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.. Prosimy o zamieszczenie, w widocznym miejscu na paczce, dopisku "Dział Reklamacji".Wypełnij formularz uwzględniając poniższe informacje: a) powód reklamacji ( wskazanie uszkodzenia) b) data zauważenia uszkodzenia.. Nad Drwiną 10 B3, II piętro 30-741 Kraków Z dopiskiem "sklep e-Sizeer.com -reklamacja"W celu złożenia reklamacji, wydrukuj formularz reklamacji, który dostępny jest poniżej.. - towar do zwrotu powinien być odesłany w oryginalnym niezniszczonym kartonie - obuwie odsyłane do reklamacji musi być czyste (podeszwa i cholewka)Dział reklamacji ul. Niciarniana 33/39 92-320 Łódź tel.. Do reklamowanego produktu obowiązkowo dołącz: - dowód zakupu - wypełniony formularz reklamacji do pobrania TUTAJFormularz reklamacyjny (PL) - sklep internetowy Wersja: 2.0 (2018-09-12) Formularz Reklamacyjny Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji.. Wysyłka Reklamowany produkt należy wysłać na adres: Desportivo Łukasz Szeląg Harasymowicza 8AWszystkie produkty są objęte gwarancją producenta, importera lub sprzedawcy.. Skontaktuj się ze sklepem internetowym.. Zgłoszenie zostanie automatycznie przekazane do Działu Reklamacji a na podany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zgłoszenia wraz z nadanym numerem.Prosimy o wypełnienie poniższego formularza aby wysłać zgłoszenie reklamacyjne.Aby zwrócić lub reklamować towar należy przysłać: - zwracany/reklamowany towar, - wypełniony FORMULARZ ZWROTU (DO POBRANIA) lub FORMULARZ REKLAMACJI (DO POBRANIA) - oraz dołączyć paragon..

Formularz zwrotu/reklamacji Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki.

c) numer konta bankowego.. Zapakuj zwracany produkt (będziemy wdzięczni, jeśli będzie w .1.. Możesz skorzystać ze wzoru, który otrzymałeś razem z przesyłką lub pobrać wzór formularza.. Możesz również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres .. Wyślij reklamowany produkt razem z formularzem na podany poniżej adres: Sklep internetowy e-Sizeer ul. 4.Proces składania reklamacji W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami: 1.. Na wszystkie sprzedawane produkty udzielamy 24 miesięcznej rękojmi.. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).Możesz wypełnić formularz reklamacyjny (ściągnij dokument w PDF).. Reklamację można złożyć drogą pocztową poprzez odesłanie towaru wraz z pisemnym opisem wady lub formularzem reklamacyjnym i dowodem zakupu w Sklepie, listem poleconym lub inną formą przesyłki, na adres: RunColors.pl ul. 5.Jeśli przedmiot jest niezgodny z zamówieniem lub uszkodzony kupujący ma prawo do złożenia reklamacji.. Gwarancja obowiązuje na terenie Polski.. W każdym wypadku reklamacja zostanie rozpatrzona niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki z reklamowanym produktem do Działu Reklamacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przekazanych w związku z wysłaniem zgłoszenia przez formularz reklamacji/formularz naprawy odpłatnej..

W obu przypadkach do prosimy dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny oraz ksero dowodu zakupu.

DANE OSOBY UŻYTKUJĄCEJ TOWAR .Reklamacja dzieła - naprawa dzieła Reklamacja dzieła - obniżenie ceny dzieła.. Jednak jak prześlesz im je drugi raz - zobaczą że Ci się jednak chce walczyć z korporacją, to najpewniej .Formularz zwrotu dołączany jest do każdej paczki, dodatkowo można go pobrać z naszej strony bądź dołączyć kartkę z danymi: Imię i Nazwisko.. Sprzedający rozpatrzy reklamację w ciągu 14 dni od daty wpłynięcia zgłoszenia.w celu reklamacji produktów z firmy Spokey prosimy pobrać następujący formularz reklamacyjny BUTY HALOWE ADIDAS X 16.4 IN Junior BB5900 Wysokiej jakości juniorskie buty piłkarskie z kolekcji Turbocharge Pack 2017 to propozycja dla najmłodszych miłośników piłki nożnej, zawodników lubiących wprowadzić chaos w szeregach przeciwnika.5.. Podaję dane dobrowolnie, mam świadomość, że jest to niezbędne do przetworzenia zgłoszenia i działań związanych z jego obsługą.Formularz Reklamacyjny / obuwie / torebki / akcesoria Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji.. Abyśmy mogli jak najszybciej rozpatrzyć Twoją reklamację … 100-dniowe prawo zwrotu Wszystkie artykuły zakupione w naszym sklepie podlegają zwrotowi - można go dokonać do 100 dni od momentu otrzymania przesyłki .Podaj w opisie reklamacji: (1) informacje i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądanie sposobu doprowadzenia produktu do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży; oraz (3) swoje dane kontaktowe - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie Twojej reklamacji.. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).Przygotuj pisemne zgłoszenie reklamacji.. Reklamacje wysłane za pobraniem, nie będą rozpatrywane i odbierane.. Staramy się odpowiadać na przesłane zapytania w ciągu 2-4 dni roboczych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.