Formularz reklamacji butów ccc

Pobierz

CCC ponosi przez 2 lata .Buty oraz formularz reklamacyjny możesz odesłać do działu reklamacji albo zanieść do wybranego sklepu CCC.. Witam serdecznie Dnia 3.04.2012 grudniu zakupiłem półbuty w sklepie CCC.. Reklamacja butów CCC to dość częsty temat przewijający się w Internecie.. Aby złożyć reklamację w CCC, nie potrzebujesz paragonu - zobacz, co jest potrzebne, a także jak wygląda proces reklamacyjny.. Reklamacja CCC - zakupy online.Powinien więc odpowiedzieć na reklamację w ciągu 14 dni od jej złożenia.. Znając opinię na temat reklamacji obuwia […]Wadliwa para butów to problem, z którym można sobie łatwo poradzić.. Aby przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji sugerujemy uzupełnić formularz reklamacji, który znajduje się na tej samej stronie co dowód zakupu - a następnie dołączyć do pudełka z reklamowanymi produktami.. Prosimy dołączyć w miarę możliwości dowód zakupu (np. paragon/faktura VAT).Reklamacja butów sportowych w CCC .. Na .Zakup nowych butów zwykle przynosi nam radość, ale są sytuacje, w których musimy je zareklamować m.in. z powodu wady fizycznej.. Po raz .Reklamacja toreb i butów CCC Zasady dotyczące reklamacji - w CCC czy na eobuwie.pl - każda sieć sklepów ustala samodzielnie.. Jeśli kupiłeś produkt online - zapoznaj się z zasadami zwrotów online (znajdziesz je na naszej stronie internetowej w zakładce Regulamin, pkt..

Zasady reklamacji w CCC.

W marcu tego roku zakupiłem trampki NYLON RED za niecałe 70 zł.. Jeśli zakupione buty okażą się wadliwe, mamy prawo do złożenia reklamacji.1.. Dlatego też postanowiłem sam przetestować obuwie tej marki.. zasadach na adres: CCC S.A. / c/o eobuwie.pl S.A., ul.Nowy Kisielin - Nowa 9; 66-002 Zielona Góra.. Jest on dostępny na stronie CCC - znajdziesz go pod tym linkiem: ccc.eu/pl/reklamacjePamiętaj!. Po blisko 3 miesiącach użytkowania pękła podeszwa lewego buta na wysokości przegubu.. Obejrzał buty i zajął się sprawą (koszt 10 zł za znaczki).. Wypełnij zgłoszenie reklamacyjne.. W ciągu 24 godzin otrzymasz sms z kodem do paczkomatu, który pozwoli bezpłatnie nadać paczkę.Reklamacja obuwia Lasocki jest bardzo prosta zarówno w przypadku zakupu tradycyjnego, jak i online - należy wypełnić i przekazać (w sklepie albo drogą internetową) formularz reklamacyjny.. Data uszkodzenia 15.08.2012 Odkleiła się podeszwa w prawym bucie, jednak po 14 dniach została podklejona.. Po 2 tyg dostaliśmy odpowiedź, że buty zostały umyślnie zdewastowane (reklamacja nie uznana).. Nie istnieje jeden generalny wzór/ formularz odwołania od reklamacji.. Produkt kupiony online, nawet gdy nosi ślady użycia, możesz odesłać na ww.. Lasocki, Jenny Fairy, Gino Rossi, Lanetti .Sklep CCC odrzucił moją reklamację - pomoc w napisaniu odwołania ..

Zanieśliśmy do reklamacji.

Wybraliśmy się do Rzecznika Praw Konsumenta.. W przypadku złożenia zamówienia na produkty, np. buty marki Jenny Fairy, Lanetti, Lasocki, Nylon Red, Quazi czy Ottimo w sklepie eobuwie, postępuj zgodnie z zasadami reklamacji ustalonymi przez nasz serwis.Wystarczy dowód zakupu i wypełnione zgłoszenie reklamacyjne.. Reklamacja CCC może dotyczyć każdego wadliwego produktu z oferty sklepu internetowego lub stacjonarnego - tu znajdziesz szczegóły odnośnie do reklamacji butów i innych produktów dostępnych w sklepie CCC online.. Lasocki - jak i inne marki CCC - udziela na swoje produkty 2-letnią rękojmię.. W CCC obowiązuje 2-letnia rękojmia na cały asortyment zakupiony w sklepach stacjonarnych lub przez internet.Nowa kolekcja CCC zachęca do zakupów nowych butów na wiosnę.. Warto zapoznać się też z Regulaminem reklamacji dotyczącym zakupów w salonach stacjonarnych - dostępny jest tutaj.. Witam, Reklamowałam buty w ccc, moja reklamacja została odrzucona.. Formularz reklamacyjny można złożyć w wybranym sklepie stacjonarnym CCC - potrzebny będzie dowód zakupu oraz formularz reklamacyjny.. W przeciwnym razie uznaje się, że przyjął ją.. Nie ma więc przeszkód, by sporządzić je własnoręcznie.Buty Lasocki - reklamacje w CCC Mimo że opinie o butach Lasocki, Gino Rossi czy DeeZee są zwykle pozytywne, a buty dobrej jakości, zawsze przed zakupem warto dokładnie obejrzeć wybraną parę..

Odwołanie od nieuznanej reklamacji obuwia CCC.

42 21 44 222; e-mail: Administratorem Twoich danych osobowych, zawartych w formularzu reklamacyjnym i innych przekazanych nam w związku ze złożoną reklamacją, jest CCC S.A. (ul.W celu bezpłatnego odesłania reklamowanego towaru za pośrednictwem InPostu wejdź na stronę szybkiezwroty.pl/CCC i wypełnij formularz, wybierając jako powód zwrotu reklamację.. Dodajmy też, że formularz reklamacyjny można pobrać z naszej strony internetowej, ale odwołanie od nieuznanej reklamacji CCC należy przygotować samodzielnie.Jak reklamować buty w CCC?. Można wtedy złożyć odpowiedni formularz wraz ze szczegółowym opisem - wyjaśniamy, jak go wypełnić i jak przygotować odwołanie od reklamacji CCC.Towar zakupiony w sklepie online możesz odesłać do CCC - formularz reklamacyjny znajdziesz tutaj.. Krok piąty - odwołanie od nieuznanej reklamacji.. W ciągu 24 godzin otrzymasz sms z kodem do paczkomatu, który pozwoli bezpłatnie nadać paczkę.Reklamacja obuwia Lasocki zakupionego w sklepie CCC online.. Zaznacz na nim, że reklamujesz artykuły oraz wskaż powód reklamacji.Jeśli trafisz na wadliwą parę obuwia, możesz złożyć reklamację w CCC.. Każdy nasz towar powinien być pozbawiony wad fizycznych i prawnych.CCC - reklamacje, opinie o butach CCC słynie jako jeden z ulubionych sklepów Polaków, w którym można kupić niedrogie buty, torebki czy plecaki.W tym celu należy wejść na stronę wypełnić formularz, wybrać jako powód zwrotu reklamację..

Spakuj produkty oraz uzupełnij formularz.

Byłam u rzecznika praw konsumenta, wypełniłam formularz i otrzymam odpowiedź w ciągu miesiąca.. Mam pytanie czy po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi rzecznika muszę reklamować jeszcze raz buty .Reklamacja CCC - zakupy w sklepie stacjonarnym.. CCC udziela 2-letniej rękojmi na cały swój asortyment - zobacz, co to oznacza.Pozytywne rozpatrzenie reklamacji butów w CCC może zakończyć się ich nieodpłatną naprawą, zwrotem pełnego lub częściowego kosztu, wymianą na nowy model.. Jeżeli kupiony produkt - na przykład buty czy torebka - nie są zgodne z umową, masz prawo do złożenia reklamacji.. Zdarzają się jednak sytuacje, że chcesz but wymienić albo oddać, np. ze względu na źle dobrany rozmiar, albo też złożyć .Wszystkie buty i akcesoria dostępne w CCC podlegają 2-letniej rękojmi - Klient, jeśli stwierdzi wadę prawną lub fizyczną produktu, ma prawo złożyć reklamację.CCC ma na jej rozpatrzenie 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia.. Zapakuj buty wraz z wypełnionym dokumentem i odeślij do CCC bezpłatnie za pośrednictwem InPostu.. Nie jest to pismo sformalizowane.. Tutaj znajdziesz formularz reklamacyjny, a tu mieści się regulamin reklamacji butów i innych produktów zakupionych w stacjonarnych sklepach CCC.. Jeżeli stwierdzimy wadę zakupionego produktu, możemy złożyć reklamację obuwia CCC - należy dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny, który oprócz opisu stwierdzonej wady wskaże także nasze żądanie - np. naprawę wady, obniżenie ceny obuwia czy wymianę na nową parę.Formularz reklamacyjny (PL) - sklep internetowy Wersja: 2.0 (2018-09-12) Formularz Reklamacyjny Zaleca się wypełnienie poniższych pól - może to ułatwić i przyspieszyć rozpatrzenie reklamacji.. Warto pamiętać, że niewłaściwy dobór rozmiaru nie podlega reklamacji - w CCC, Gino Rossi czy większości sklepów obuwniczych.ccc - reklamacja butów .. CCC w ciągu 14 dni rozpatrzy zgłoszenie - jednak wynikiem może być też odrzucona reklamacja.. Szczegóły na stronie W przypadku pytań dotyczących reklamacji prosimy o kontakt np. z Biurem Obsługi Klienta tel.. Poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.. W razie jej odrzucenia można też złożyć odwołanie od tej decyzji.. Konieczny jest jednak dokładny opis wady..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.