Formularz zwrotu allegro doc

Pobierz

Microsoft Word - $ Formularz zwrotu towaru.doc Author:FORMULARZ WYMIANY TOWARU (prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza oraz dołączenie go wraz z paragonem lub jego kopią do wymienianego towaru; przesyłkę prosimy kierować na adres: pphu Miran, ul.. Jeśli sprzedający nie udostępnia formularza zwrotu, w polu zwrot produktu znajdziesz link do określonych przez niego warunków zwrotu.WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) - Adresat [w tym miejscu przedsiębiorca powinien wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile są dostępne, numer faksu i adres e-mail]Oświadczam, Ŝe znane mi s ą warunki zwrotu towaru okre ślone w Regulaminie sklepu.. iloŚĆ .formularz zwrotu data zakupu towaru: data zwrotu towaru: imiĘ i nazwisko kupujĄcego: nr klienta i nr zamÓwienia (zakup na youneedit.pl): login i nr aukcji (zakup na allegro.pl): adres e-mail: telefon kontaktowy: piĘniĄdze proszĘ zwrÓciĆ na rachunek bankowy nr: data i podpis kupujĄcego.. Sklep Natychmiastowo oferuje okres 30 dni.WZÓR FORMULARZA WYMIANY TOWARU INFORMACJE O TOWARZE (nazwa, nr katalogowy, rozmiar) .. O decyzji poinformujemy Państwa drogą mailową.Microsoft Word - FORMULARZ ZWROTU TOWARU2.docx Created Date: 3/21/2016 2:23:53 PM .Zwroty Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy..

"Wybierz rodzaj zwrotu.

Wybierz jeden z wielu pięknych, gotowych motywów lub utwórz własny.. Oświadczam, że zapoznałam/łem się z warunkami zwrotu towaru zawartymi w profilu sprzedawcy (zakładka "O mnie") oraz regulaminem Allegro.. Co najważniejsze, termin 14-dniowy określa jedynie czas na podjęcie decyzji przez Konsumenta.FORMULARZ ZWROTU TOWARU.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Znane mi są warunki zwrotu towarów w tym trybie określone w regulaminie Sklepu, w tym konieczność dołączenia do przesyłki niniejszego formularza oraz oryginalnego dokumentu sprzedaży (paragon lub faktura VAT) wystawionego w związku ze sprzedażą zwracanego towaru.. Nie wnoszę sprzeciwu o wystąpienie do Allegro o zwrot prowizji z tytułu: "Przedmiot został zwrócony przez Kupującego (w ramach reklamacji).. Na mocy u. stawy (art 32 pkt 1 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U.. NIE ODBIERAMY PACZEK WYSŁANYCH ZA POBRANIEM ORAZ NA NASZ KOSZT, JEŚLI WYŚLESZ DO NAS TAKĄ .Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) Konsument ma prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni licząc od dnia odstąpienia od umowy.Wesker0 - tak, masz obowiązek wysłać taki formularz sprzedającemu..

... Zaloguj się danymi konta allegro.

Zwroty bez przesłanego oryginału paragonu nie bedą realizowane !Pobierz formularz zwrotu PDF; Pobierz formularz zwrotu DOC; Imie i Nazwisko.. Wartość zamówienia .. @Client:42903288 jeśli chcesz to zrobić ręcznie, na papierze, to klikasz zakładkę zwroty (na dole każdej aukcji), a tam masz taki napis: "Jak zwrócić?. DATA ZAKUPU .Samodzielnie utwórz nową ankietę lub pracuj nad nią razem z innymi osobami w tym samym czasie.. Skorzystaj z tej opcji, jeśli dokonałeś zakupu jako zalogowany użytkownik.. NIP .. Ew. możesz z poziomu zakładki zakupy/kupione szczegóły danej .Z formularza zwrotu mogą korzystać tylko zarejestrowani kupujący.. 2. uwagi: i. proszĘ o wymianĘ towaru na: identyczny / w tej samej cenie / za dopŁatĄ* nazwa towaru.. Łódzka 153, 95-054 Ksawerów) Imię i nazwisko osoby dokonującej wymiany:formularz reklamacyjny data zakupu towaru: data zwrotu towaru: imiĘ i nazwisko kupujĄcego: login allegro i numer aukcji: adres do wysyŁki (ulica, nr domu-mieszkania, kod pocztowy, miasto) adres e-mail: telefon kontaktowy:Data i podpis nabywcy Prosimy o czytelne wypełnienie formularza i odesłanie wraz z towarem na adres: IMPRESJA ul. Łąkowa 5, 37-200 Przeworsk..

Login z allegro lub id zamówienia.

Dlatego istnieje wiele firm oferujących 30 dniowy, a nawet 365 dniowy termin zwrotu towaru!. 2014 r. poz. 827 ze zm.)), klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki, o ile towar jest w stanie niezmienionym (posiada oryginalne metki i opakowanie, nie był używany ani zniszczony, jest dostarczony w .Formularz zwrotu towaru na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. odstĄpienia od umowy i zwrotu towaru (prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza w miejscach wykropkowanych) Imię i nazwisko osoby dokonującej zwrotu:formularz zwrotu/wymiany towaru.. Analizuj wyniki w .Formularz zwrotu towaru Prosimy o przeczytanie regulaminu sklepu zanim dokonasz zwrotu towaru.. Aby formularz był dostępny, sprzedający powinien wcześniej wypełnić zakładkę Warunki zwrotów .. Zaloguj Jeśli chcesz zwrócić produkty, które zostały zakupione bez zakładania konta, skontaktuj się z nami: 61 630 60 10 opłata zgodna z taryfą operatora .Formularz reklamacyjny allegro doc; .. lub wypełnij ręcznie Przykładowy formularz odstąpienia od umów.pdf".. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłekformularz odstĄpienia od umowy i zwrotu towaru (prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza w miejscach wykropkowanych) Imię i nazwisko osoby dokonującej zwrotu:Sprzedawca rozpatrzy zgłoszenie reklamacyjne w ciągu 14 dni od .Title: FORMULARZ ZWROTU/WYMIANY TOWARU Author: Sławomir Pietrusiewicz Last modified by: wz Created Date: 9/24/2013 3:44:00 PM Company: PDP Other titlesFORMULARZ ZWROTU/WYMIANY TOWARU zwrot wymiana Nr aukcji allegro …………………….Nazwa użytkownika allegro ……………………..

Klikasz sobie wówczas w ten formularz pdf i po sprawie.

WYSŁANIE PACZKI NA INNY NIŻ POWYŻSZY, BĘDZIE SKUTKOWAŁO POWROTEM PACZKI.. w zakładce Kupione → Szczegóły.. informacje dodatkowe: adres do zwrotu paczki .W przypadku gdy zamówiony produkt będzie nieodpowiedni mają państwo możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych, razem z oryginalnym opakowaniem, oraz dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT) na adres: Candy Wojciech Czyżowicz Ul.Sprzedawca ma prawo do zmienienia terminu, przy czym nie może on godzić w prawa konsumenta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.