Przedłużenie obostrzeń po 9 kwietnia

Pobierz

Jego przedłużenie i utrzymanie obecnych obostrzeń zależy przede wszystkim od liczby zakażeń po świętach wielkanocnych.. Teraz decyzją rządu zostały one przedłużone do 18 kwietnia.Według nieoficjalnych informacji po 9 kwietnia mają zostać utrzymane obowiązujące obostrzenia, dotyczy to zarówno żłobków, przedszkoli, jak i kościołów oraz sklepów budowlanych.. W środę lub czwartek dowiemy się, czy i które ograniczenia nadal będą obowiązywać po 9 kwietnia, a które zostaną zniesione.. Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, obecny lockdown może być utrzymany jeszcze przez 7 dni.. Oczywiście wiele z tych obostrzeń pozostanie z nami na jeszcze kolejne tygodnie, to bez wątpienia.Jest niemal pewne, że rząd przedłuży obecne pandemiczne obostrzenia po 9 kwietnia i utrzyma gospodarczy lockdown z pewnymi drobnymi wyjątkami - donosi nieoficjalnie portal Onet.pl, powołując się na źródła rządowe.. "Po 9 kwietnia najszybciej mogą zostać otwarte przedszkola i żłobki oraz być może do szkół wrócą uczniowie klas 1-3" - ustalił Onet.. Dzisiaj o godzinie 10. ma się zebrać rządowy sztab kryzysowy, który razem z radą medyczną ma podjąć decyzję co do dalszych kroków.Zarekomendowaliśmy rządowi przedłużenie obostrzeń epidemicznych w obecnej formie - powiedziała prof. Magdalena Marczyńska z Rady Medycznej po wtorkowym spotkaniu tego gremium..

Przedłużenie obostrzeń do 18 kwietnia.

O tym w materiale poniżej.Kraska: Nie możemy wykluczyć wydłużenia obostrzeń po 9 kwietnia fot. adam jankowski / polska press Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska przekazał, że decyzja co do przedłużenia panujących obostrzeń.Nieoficjalnie: Rząd przedłuży lockdown po 9 kwietnia 2 Kwiecień 2021 Mateusz Sidorek Choć obowiązujące obecnie obostrzenia sanitarne obejmują okres jedynie do 9 kwietnia, eksperci są przekonani, że rząd przedłuży lockdown.. Od kilku dni obserwowaliśmy zmniejszenie liczby dziennych przypadków zachorowań na COVID-19; obecnie liczba zakażeń nieznacznie się zwiększa - mówił w środę minister zdrowia Adam Niedzielski.. Przynajmniej nie znacznego.. Gdy to już jednak nastąpi, priorytet będą.Obowiązujące obecnie obostrzenia dla całego kraju weszły w życie od soboty 27 marca i miały obowiązywać do 9 kwietnia.. Nieoficjalnie: rząd rozważa przedłużenie rygorów o 7 dni W środę, najpóźniej w czwartek rząd ogłosi decyzję w sprawie kolejnego przedłużenia obowiązujących obostrzeń.Lockdown po 9 kwietnia?. zamknięte przedszkola i żłobki- opieka wyłącznie dla dzieci rodziców wykonujących zawód medyczny i służb porządkowych.We wtorek rzecznik rządu Piotr Müller poinformował, że "w środę, najpóźniej w czwartek" zostanie przekazana informacja dotycząca ewentualnego przedłużenia obowiązujących obostrzeń i ich zakresu..

Nowe obostrzenia po 9 kwietnia.

Wskazał, że jeszcze w kwietniu jest możliwość powrotu dzieci do przedszkoli i do nauki w klasach I-III - co najmniej w trybie hybrydowym.Zapytany, czy wtedy też podjęte zostaną decyzje dotyczące obostrzeń, które obowiązują do piątku, 9 kwietnia, Niedzielski odparł, że czeka na dane do środy.Dziś (07.04) tuż po godz. 11 odbyła się konferencja ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.. Decyzje dotyczące dalszego obowiązywania obostrzeń w Polsce podjęto podczas posiedzenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.. Co dalej z handlem?. Minister zdrowia Adam Niedzielski.. Dotychczasowe obostrzenia Obecnie do 9 kwietnia obowiązują zaostrzone zasady, zgodnie z którymi m.in. zamknięte są duże sklepy meblowe i budowlane, a także salony .. Co się zmieni?. Wyjaśniamy, które z restrykcji zostały utrzymane i jakie ograniczenia będą nas obowiązywały .To nie jest tak, że 9 kwietnia wszystkie obostrzenia zostaną zniesione, natomiast miejmy nadzieję, że powiedzmy od następnych dni po tym terminie część z nich będzie mogła być chociaż zmniejszona - mówił dziś w radiowej Trójce Piotr Müller..

Jakie obostrzenia czekają nas po 9 kwietnia?

Zobacz także Fala .Premier Mateusz Morawiecki ogłosił przedłużenie zakazów i obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem pandemii COVID-19.. Niedzielski: będę to rekomendował - Polityka jaką prowadzimy w zakresie obostrzeń jest taką polityką, że jak tylko pojawia się przestrzeń .Nie ma właściwie żadnych wątpliwości, że obowiązujące formalnie tylko do 9 kwietnia obostrzenia będą przedłużone i nawet symbolicznego luzowania nie będzie.. jak będą wyglądały obostrzenia w Polsce po 9 kwietnia.Müller przekazał, że informacje dotyczące ewentualnego przedłużenia obowiązujących obostrzeń i ich zakresu zostaną przekazane w środę, najpóźniej w czwartek.. Oznacza to, że wszystkie obostrzenia, które obowiązywały w ostatnim czasie będą obowiązywać po 9 kwietnia.. Mogą pojawić się jedynie minimalne różnice.Nieoficjalne informacje.. Taką rekomendację wydała Rada Medyczna oraz minister zdrowia Adam Niedzielski.Dopytywany o ewentualne przedłużenie obecnie obowiązujących obostrzeń na okres po 9 kwietnia, rzecznik rządu zapowiedział, że decyzja zapadnie w tygodniu po świętach.. Agnieszka Olejniczak 7 kwietnia 2021, 11:15 Zobacz galerię (6 zdjęć) Zobacz galerię (6 zdjęć) Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia..

Granice kraju pozostaną zamknięte do 26 kwietnia.

Gdy to już jednak nastąpi, priorytet będą miały żłobki, przedszkola i klasy I-III szkoły podstawowej.Po świętach wielkanocnych nie należy jednak spodziewać się luzowania obostrzeń.. Wskazała, że szpitale.Przedłużenie obostrzeń oznacza, że 18 kwietnia włącznie obowiązują zaostrzone zasady, zgodnie z którymi m.in. zamknięte są duże sklepy meblowe i budowlane, a także salony fryzjerskie .Wszystko wskazuje na to, że obecne restrykcje, które obowiązują do 9 kwietnia, zostaną przedłużone.. Fot.Zachorowań wciąż dużo.. Obecnie do 9 kwietnia obowiązują zaostrzone zasady, zgodnie z którymi m.in. zamknięte są duże sklepy meblowe i budowlane, a .Konferencja premiera 9.04.2020 Podczas czwartkowej (9.04.2020) konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował o przedłużeniu obowiązujących obostrzeń na terenie kraju.Dopytywany o ewentualne przedłużenie obecnie obowiązujących obostrzeń na okres po 9 kwietnia, rzecznik rządu zapowiedział, że decyzja zapadnie w tygodniu po świętach.. Do przedłużenia obostrzeń władze mają .Obostrzenia jednak przedłużone po 9 kwietnia?. Póki co, liczba dobowych zachorowań na koronawirusa to.Rząd zdecydował się na przedłużenie lockdownu.. Od przyszłego czwartku na terenie Polski wprowadzony także zostanie obowiązek zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej.Przedłużenie obostrzeń do 25 kwietnia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.