Harmonogram nabożeństw w cerkwi w zwierkach

Pobierz

- Sobota - Wigilia Narodzenia PańskiegoCiało zamęczonego, w obecności wielu ludzi głęboko poruszo­nych tym, co się wydarzyło, zostało pochowane nieopodal cerkwi w Zwierkach.. 2 czerwca środa.. Potem pielgrzymi odwiedzili monaster Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy w Zwierkach, gdzie przed relikwiami Św. Gabriela.. Wyświetlenia: 755.aktualne harmonogramy na każdy tydzień w aktualnościach piątek-godz.17.00 Akatyst przed Bielską Ikoną Matki Bożej sobota-godz.9.00 Boska Liturgia godz.17.00-nabożeństwo wieczorne niedziela-trzy B…Harmonogram nabożeństw sprawowanych przez Arcybiskupa Jakuba w okresie pierwszego tygodnia Wielkiego postu.. sobota 3 maja, św. męcz.. 17:00 Całonocne Czuwanie.. piątek 2 maja 17:00 - Całonocne czuwanie w przeddzień święta św. Męczennika Gabriela - Żeński Monaster Narodzenia Bogurodzicy w Zwierkach.. 17.00 akatyst św. Nektariusza.. 3 maja o 01:09 · Szczecin, województwo zachodniopomorskie, Polska ·.. Akafist w każdą niedzielę i Wielkie Święta o 17:00.. Boska Liturgia w dni XII Wielkich Świąt wypadających w dni powszednie o 9:00Cerkiew Szczecin prowadził (a) transmisję na żywo — w Cerkiew św. Mikołaja w Szczecinie.. - Piątek.. Cerkiew w Supraślu zawiera cechy stylu bizantyńskiego i gotyckiego.. Po liturgii wiernym rozdawany będzie Artos.W Zwierkach k. Zabłudowa (Podlaskie) wyświęcona została w sobotę cerkiew pw. Męczennika Gabriela - główna świątynia żeńskiego klasztoru Narodzenia.Budowa cerkwi i monasteru finansowana była w dużej części z datków wiernych..

Harmonogram nabożeństw w cerkwi w Suwałkach.

Pl Zwierki.. Antypascha - o Tomasz Niedziela 26.04.. II Boska Liturgia w j. polskim w każdą niedzielę o 8:30.. Saki 54 17-250 Kleszczele tel.. została wyłączona Tagi 1 procent 1% 2017r 2018r 2019 2020r Boże narodzenie chór parafialny Czerwiec darowizna Grudzień Głos Wiary kalendar kalendarz kalendarz cerkiewny kalendarz prawosławny Kwiecień Lipiec Listopad Luty Maj Marzec nr 1 nuty Parafia Prawosławna pw.Harmonogram nabożeństw podczas Wielkiego Tygodnia w Cerkwi Wszystkich Świętych w Suwałkach.. W CERKWI ŚW. DYMITRA 3 V Niedziela - Św. Żen Mironosic i św. męcz.. STYCZEŃ 2021.. I Boska Liturgia w każdą niedzielę o 7:45. : (+48) 508 06 86 57 /22/20] HARMONOGRAM NABOŻEŃSTW - MAJ 2020r.. W swojej konstrukcji przypomina cerkwie w Wilnie, Synkowiczach i Małomożejkowie, a także położone na Mazowszu kościoły w Pawłowie, Zakroczymiu, Serocku, Cegłowie, Węgrowie i Brochowie z charakterystycznymi okrągłymi wieżami w narożach.. 2 marca, poniedziałek - 17:00 - wielkie powieczerze z czytaniem kanonu św. Andrzeja z Krety (Katedra św. Mikołaja) 3 marca, wtorek - 17:00 - wielkie powieczerze z czytaniem kanonu św.Harmonogram nabożeństw Wysłany dnia20 stycznia 2020 Posted By: Parafia Categories: aktualności Aby pobrać harmonogram nabożeństw na II połowę stycznia i luty należy kliknąć -> Harmonogram nabożeństw styczeń luty27 kwietnia 2021 Bogdan Repeła Możliwość komentowania Harmonogram nabożeństw..

Czytaj więcej...Harmonogram nabożeństw w okresie 26.04 - 03.05.2020 II Niedziela po Wielkanocy.

Liturgia Święta - Poniedziałek Paschy - 2021.. Niedziela Antypaschy (Apostoła Tomasza) 09:00 Święta Liturgia.. 33.Boska Liturgia w dni powszednie o 8:30 .. Równych Apostołom Braci Cyryla i Metodego w Sandomierzu odbywają się w każdą sobotę Wielką Wieczernią o godzinie 17:00 i w każdą niedzielę "Czasy" godziny kanoniczne o godzinie 8:40 i Boska Liturgia o 9:00.W najbliższą sobotę tj. 7.11. br. w przeddzień kiedy Cerkiew czci pamięć św. męczennika Dymitra Sołuńskiego zgodnie z tradycją, będziemy wznosili modlitwy za dusze wszystkich od wieków zmarłych w prawdziwej wierze, nadziei zmartwychwstania i życia wiecznego naszych ojców i braci, oraz żołnierzy i tych ,którzy swoje życie oddali za wiarę prawosławną, za Ojczyznę i za .Harmonogram nabożeństw na maj 2021 rok 11 maja 2021 Posted By: ks. Marcin aktualnościParafia Prawosławna pw. Wszystkich Świętych w Suwałkach.. 7:40 Boska Liturgia; 9:00 Boska Liturgia w języku polskim (dolna Cerkiew św. Serafima Sarowskiego)Kościół Cerkiew prawosławna Parafia Prawosławna pw. św. Wielkomęczennika Pantelejmona w Zaściankach Polski · English (US) · Español · Português (Brasil) · Français (France)Główna cerkiew monasterska jest obiektem łączącym funkcje obronne i sakralne..

Pierwsze nabożeństwo odprawiono tam w maju 2003 r. na doroczne święto ku czci patrona - Męczennika Gabriela.

24 lipca 2003 z inicjatywy metropolity mińskiego i słuckiego Filareta , przekazano na rzecz monasteru jedną z kopii Krasnostockiej Ikony Matki Bożej (oryginalna ikona znajduje się w monasterze św.08.V.. Po liturgii wiernym rozdawany będzie artos.. ️ Drodzy parafianie i wszyscy goście odwiedzający naszą cerkiew!. Sobota Paschy (Paschalna modlitwa za zmarłych, św. Apostoła i Ewangelisty Marka) 09:00 Święta Liturgia i Ogólna Panichida.. GAWRYIŁA Sobota godz. 17:00 Wsienocznoje bdzienije Niedziela godz. 8:00 Akafist godz. 9:00 św. Liturgia na ul. Górnej w kaplicy godz. 9:00 św. Liturgia w cerkwi św. Dymitra 6 V Środa - Św. Wielikomuczennika .Retransmisja Wieczerni Paschalnej z Cerkwi Św. Ducha na Antoniuku 24.04.2011r..

Po nabożeństwie wmurowano akt erekcyjny pod budowę żeńskiego monasteru Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy.

Wiosną 2012 r. wykończono ikonostas, polichromie oraz zawieszono ikony.HARMONOGRAM NABOŻEŃSTW CZERWIEC 2021. godz. 8 30 - Królewskie Godziny Kanoniczne (Carskije Czasy) .. Gabriela 10.00 - Boska Liturgia w dniu święta św.Pierwszą liturgię w cerkwi odprawiono w 2003, w dzień święta męczennika Gabriela.. Nabożeństwa w Parafii św.św.. Czyli greckokatolicka cerkiew Narodzenia Przenajświętszej Bogarodzicy W Zwierkach budują monaster i cerkiew św.Harmonogram nabożeństw sprawowanych przez Arcybiskupa Jakuba w okresie 2 - 16 maja .. Harmonogram Nabożeństw; Historia parafii; Ikona Hodigitrii i św.Hioba; Święta Parafialne; Strona naszej szkoły; Wielki PostTygodniowy harmonogram nabożeństw - Parafia Prawosławna p.w..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt